System-1 numeric

Dlaczego My

1
Tradycja z doświadczeniem. Doświadczeni wieloletnią praktyką pomagamy w rozwiązaniu problemów związanych z księgowością, prawem oraz podatkami od 1988 roku.
2
Staranność i terminowość. Gwarantujemy najwyższą jakość usług księgowych świadczonych z najwyższą zawodową starannością przez wykwalifikowych pracowników stale rozwijających się w swojej dziedzinie.
3
Współpraca on-line Gwarantujemy pełny, oparty na bezpiecznych protokołach, dostęp do systemu Veritum, w którym prowadzona jest działalność Twojej firmy.

Cytaty

W gospodarce opartej na wiedzy sukces przypada w udziale tym, którzy dobrze znają samych siebie, swoje mocne strony, system wartości oraz metody i styl pracy.

Peter F. Drucker

Sieć jest strukturą mającą generować relacje. Sieci przenoszą relacje, tak jak kiedyś rzeki przenosiły barki z ładunkiem. Gdy wszystko jest połączone ze wszystkim, relacji jest coraz więcej – rodzą się one z każdego typu połączenia w sieci. Relacje między firmą a innymi firmami. Między firmami a klientami. Między klientami a rządem. Między klientami a innymi klientami. Między klientami a maszynami. Miedzy maszynami a maszynami, przedmiotami a przedmiotami, przedmiotami a klientami. Złożoność i subtelność relacji powstających w nowej gospodarce jest nieskończona.

Kevin Kelly

Nasza Misja

SYSTEM-1 NUMERIC Sp. z o.o. została założona w 1988 roku, istnieje zatem już ponad dwadzieścia lat. Były to lata zbierania doświadczeń, wchodzenia na rynek, umacniania się na nim i zdobywania coraz większego grona klientów. Obsługujemy kilkaset przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Nasze przedsiębiorstwo zatrudnia wysokiej klasy fachowców, ludzi zdyscyplinowanych, z dużą kulturą osobistą, dyspozycyjnych i odpowiedzialnych za jakość swojej pracy.

W 1998 roku włączyliśmy do naszej oferty usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
U podstaw takiej decyzji leżała dbałość, by nasz klient miał zapewnioną kompleksową obsługę zarówno od strony informatycznej jak i księgowej. Prowadzenie księgowości
w oparciu o własne programy daje nam możliwość dostosowania ich do potrzeb konkretnego klienta oraz do zmieniających się przepisów.

Przez ponad 21 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie klientów, których liczba stale rośnie. W chwili obecnej obsługujemy ponad 20 przedsiębiorstw z całego śląska. Należy podkreślić jednak, że granice województwa nie wyznaczają granic naszej działalności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii włączyliśmy do naszej oferty usługę księgowości on-line, w związku z czym możemy zaoferować prowadzenie księgowości przedsiębiorstwom z całej Polski. Nasi pracownicy chętnie podjadą do Państwa po dokumenty, a nawet podejmą się księgowania w siedzibie Państwa firmy, jeżeli wyrażą Państwo taką potrzebę.

Nasze przedsiębiorstwo wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy oraz biurowy, aby zapewnić szybkość oraz bezpieczeństwo przetwarzania danych. W tym celu siedziba firmy jest wyposażona w system alarmowy oraz jest monitorowana przez centrum ochrony 24 h na dobę.

Nasz Zespół


Lidia Pabiańczyk-Leśnik
Prezes Zarządu
Tel.: 601 444 720


Małgorzata Brożek
Specjalista ds. księgowości
Tel.: 607 154 295


Jadwiga Zapisek-Laszczkowska
Pracownik administracyjny


Joanna Józefowicz
Z-ca Kierownika Działu Księgowości
Tel.: 601 664 580

Agnieszka Leśnik-Błaszczyk
Kierownik Działu Księgowości i Administracji
Tel.: 601 456 172

Agnieszka Hada
Specjalista ds. księgowości
Tel.: 609 213 889Anna Baran
Specjalista ds. księgowości
Tel.: 601 444 722